top of page

praktinė informacija

​Padedame susidūrus su įvairaus pobūdžio psichologiniais sunkumais (nerimas, depresija, stresas, perdegimas, ir pan.) bei karjeros vystymo klausimais.​ Konsultuojame internetu suaugusius, paauglius nuo 14 metų, senjorus, poras ir šeimas. Teikiame paslaugas organizacijoms (Skaityti plačiau).​

Didžioji dauguma e-terapijos.lt specialistų yra gyvenę ar vis dar gyvena uždienyje, todėl išvykusiųjų iš tėvynės problemos yra labai artimos ir asmeniškai išgyventos.

 

Kontaktas

Jeigu turite klausimų dėl konsultacijų ar bendradarbiavimo, norėtumėte susitarti dėl įžanginio 15 minučių nemokamo pokalbio, parašykite mums užpildydami anketą.

Jeigu norėtumėte susisiekti su kažkuria iš mūsų psichologių, maloniai prašome nurodyti jos vardą anketoje. Specialistė su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktais.   

 

Įžanginio 15 minučių nemokamo pokalbio metu galėsite kartu aptarti Jūsų poreikius ir terapijos galimybes, numatyti terapijos tikslus ir apsispręsti dėl tolesnių susitikimų.

Įžanginis pokalbis bei terapija vykta bet kuriuo Jums patogiu būdu, pvz., Skype, Zoom, WhatsApp, ir pan.

 

Kaina

Įžanginis (15 minučių) pokalbis yra nemokamas.

 

Individualus susitikimas (50 min.): nuo 40 eurų. Kiekvienos terapeutės detalesnės kainos ieškokite prie jos profilio.

Poros susitikimas (60-75 min.): nuo 60 eurų.

​​

Konsultacija el. laišku: 30 eurų. Jūsų istorija neturėtų viršyti 500 žodžių.​

Prieš pirmąją sesiją paprašysime Jūsų sumokėti sutartą sumą. Už vėlesnes sesijas mokestis mokamas pagal susitarimą su jūsų pasirinktu specialistu.​

Priklausomai nuo jūsų situacijos, yra galimybė pritaikyti nuolaidas. Kartais teikiame nemokamas konsultacijas. Parašykite mums dėl detalesnės informacijos.

susitikimų atšaukimas

 

Prašome įspėti psichologą dėl terapinės sesijos atšaukimo ar laiko keitimo bent 24 val. iki jos. Už laiku nesuderintą praleistą susitikimą prašome susimokėti pilną kainą.

 

Privatumas ir konfidencialumas

 

Mums labai svarbus Jūsų privatumas ir konfidencialumas. Kaip praktikuojantys psichologai, mes privalome turėti minimalius duomenis apie Jus, užrašus apie susitikimus, bei sutikimo formas, kurios būtinos kuo efektyviau siekti terapinių tikslų. Renkama informacija apie terapinius susitikimus gali būti pasidalinta su trečiausiais asmenimis tik su Jūsų raštišku sutikimu.

Be Jūsų sutikimo, konfidencialią informaciją psichologas gali atskleisti tik tuomet, jeigu akivaizdžiai gresia rimtas pavojus visuomenei, jūsų ar kitų asmenų sveikatai arba gyvybei, bei kai tokią informaciją atskleisti įpareigoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai.

Mūsų psichologai darbe vadovaujasi Lietuvos Psichologų Sąjungos profesinės etikos kodeksu. Jo tikslas yra padėti psichologams priimti tinkamus sprendimus, siekti klientų gerovės ir saugoti juos nuo galimos žalos.

Psichologai, priklausantys kitoms (užsienio) psichologų asociacijoms, savo darbe taip pat vadovaujasi jų etikos kodeksais.

 

Nusiskundimai

Jeigu turite nusiskundimų dėl terapijos ar konsultuojančios psichologės veiksmų, prašytume juos pirmiausia aptarti konsultacijų metu. Galite tai padaryti terapinio susitikimo metu arba suplanuoti atskirą susitikimą (jis bus nemokamas). Tikime, kad dauguma nesusipratimų gali būti aptarti ir išspręsti pokalbio metu.

Kita galimybė būtų parašyti terapeutei el. laišką į kurį ji atsakys raštu.

Jeigu susitarti nepavyksta, galite parašyti el. laišką info@e-terapija.lt ir susitarti dėl nemokamo susitikimo su e-terapija.lt supervizuojančiomis terapeutėmis.

Jei konflikto išspręsti nepavyksta, galima kreiptis į Lietuvos Psichologų Sąjungos etikos komisiją.

bottom of page