top of page
​Brigita Gelumbauskienė​​

Dirba individualiai su suaugusiais ir šeimomis.

Konsultuoja lietuvių ir rusų kalbomis.​​

Individualaus 50 min. susitikimo kaina nuo 40 eurų.

​​

Išsilavinimas ir kvalifikacija 

Egzistencinės-humanistinės psichoterapijos studijos, HEPI, Lietuva.

Sveikatos psichologijos magistras, Vytauto Didžiojo Universitetas.

Psichologijos bakalauras, Vytauto Didžiojo Universitetas.

Lietuvos psichologų sąjungos narė, Lietuvos Biblioterapijos asociacijos narė, Lietuvos Humanistinės Psichologijos asociacijos narė.

Darbo patirtis

Medicinos psichologė, Birštono VŠĮ “Tulpės” sanatorija.

Lektorė, Prienų raj. savivaldybės projektas "Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimas".

Psichologė, Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas, Vilkaviškio raj. savivaldybė. 

Psichologė, Prienų globos namai.

Psichologė, Balbieriškio pagrindinė mokykla.

klientų atsiliepimai

Kas yra ta mistinė psichoterapija. Apie ją žinojau iš filmu, knygų ir studijų. Visada knietėjo su ja susipažinti iš tiesų, bet vis nebuvo laiko, noro ar momento. Atėjus tam ,,momentui" kai pajutau, atsidūrusi profesinėje ir asmeninėje kryžkėlėje kai jauti, kad kažkas negerai..bet  nesupranti kas..atėjo laikas susipažinti su psichoterapija. Pagrindiniai tikslai kurių norėjau pasiekti tai pažinti labiau save, suprasti ko noriu, išmokti reikšti jausmus, pagerinti bendravimo įgūdžius. Šiuos tikslus įgyvendinti man padėjo profesionali, mokanti sukurti jaukią ir saugią atmosferą ir begalo šiltas žmogus Brigita. Dabar galiu pasakyti, kad man psichoterapija kaip kelionė kuri prasideda su nepažįstamuoju. Pradžioje nedrasu, bet labai smalsu kas bus toliau. Minėtoje kelionėje buvo visko ko pasėkoje pažinau savo vidines baimes, pradėjau po truputi reikšti savo jausmus ir priimti juos, pamatyti savo elgesį jo pasekmes. Kodėl vienu ar kitu atveju elgiuosi būtent taip. Dėkoju, Jums Brigita, kad leidotės su manimi į šią kelionę. Ji buvo įdomi, jautri, arvira kartais tingi. Atsukusi laiką drąsiai ir vėl rinkčiausi jus (nuojauta manęs neapgavo). Dar kartą dėkoju ir siunčiu šilčiausius linkėjimus. ~ Rosita, Lietuva

Iš visos širdies esu tau dėkinga, Brigita, už du metus trukusią pačią įdomiausią, giliausią ir auginančią kelionę. Kaip kad juokavome paskutinės terapijos metu, dabar galėčiau gauti ryšio su savimi diplomą. Ačiū, kad padėjai pažinti ir priimti savo įvairias puses ir jas pamilti. Sukūrei saugią ir intymią aplinką, kurioje galėjau atsiverti, liūdėti, juoktis ar verkti ir, svarbiausia, būti atvira.
Per šiuos metus jaučiuosi paaugusi, sutvirtėjusi ir išmokusi kasdienybėje atrasti sauguma ir stabilumą, sutvirtintį ryšį su vyru ir tėvais.
Vertinu tavo profesionalumą, nuolat tobulinamas žinias, gebėjimą pajausti žmogų, subtiliai pasidalinti įžvalgomis. Turėjome tiek daug momentų, kai paklausdavai paprasto klausimo, o man atvipdavo žandikaulis iš nuostabos ir atsakymai arteidavo savaime.
Tavo terapijos buvo tai, ko man reikėjo.
Nuoširdžiai rekomenduoju tave kaip savo srities specialistę. Ačiū tau dar kartą! ~ Eglė, 32 m.

Brigta Gelumbauskienė psichologė

Psichologine pagalba internetu

psichologo pagalba

psichologo konsultacijos

bottom of page